Yükleniyor...

Yönetim Kurulu Başkanı Ömürcan IŞIK merhaba@atesbocegi.org.tr

Dernek Başkan Yardımcısı Zeynep YILMAZ merhaba@atesbocegi.org.tr

Dernek Genel Sekreteri Songül AKDAĞ proje@atesbocegi.org.tr

Dernek Saymanı Emirhan BORA proje@atesbocegi.org.tr

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi İlker DEMİRELİ Halklailiskiler@atesbocegi.org.tr

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Burak KESKİN organizasyon@atesbocegi.org.tr

Dernek Temsilcilik Koordinatörü Hasan CEYLAN temsilci@atesbocegi.org.tr

Dernek Ar-Ge Birimi Koordinatörü Ali Can PAR arge@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Denizli Temsilcisi Kaan PATLAR denizli@atesbocegi.org.tr

Dernek Organizasyon Birimi Koordinatörü Said Şarkaya organizasyon@atesbocegi.org.tr

Dernek Halkla İlişkiler Koordinatörü Gamze KAPAN Halklailiskiler@atesbocegi.org.tr

Dernek Basın,Medya Koordinatörü Yasin Safa ÖZYALVAÇ basin@atesbocegi.org.tr

Dernek Üye Geliştirme Ve Eğitim Koordinatörü Nazlıcan GÜVENÇ Egitim@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Zonguldak Temsilcisi Burak ÖZDEMİR zonguldak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Isparta Temsilcisi Tuğçe TUNÇTÜRK isparta@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Eskişehir Temsilcisi Yaren ÖZGÜR eskisehir@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Afyon Temsilcisi Tugay KİRAZ afyon@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Uşak Temsilcisi Furkan Uğur ŞENGİL usak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Burdur Temsilcisi Emine AKDAĞ burdur@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Sivas Temsilcisi Sıla Akyol merhaba@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Muğla Sorumlusu Beyza Altınordu merhaba@atesbocegi.org.tr