Yükleniyor...

Başkan Ömürcan IŞIK merhaba@atesbocegi.org.tr

Başkan Yardımcısı Emirhan BORA proje@atesbocegi.org.tr

Genel Sekreter Kaan PATLAR merhaba@atesbocegi.org.tr

Dernek Saymanı Ali Can PAR merhaba@atesbocegi.org.tr

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep YILMAZ merhaba@atesbocegi.org.tr

Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Safa ÖZYALVAÇ basin@atesbocegi.org.tr

Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Aydın basin@atesbocegi.org.tr

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Songül AKDAĞ proje@atesbocegi.org.tr

Kaynak Geliştirme Sorumlusu Hasan CEYLAN merhaba@atesbocegi.org.tr

Saha Sorumlusu Said Şarkaya saha@atesbocegi.org.tr

Saha Sorumlusu Burak ÖZDEMİR saha@atesbocegi.org.tr

Saha Sorumlusu Ersel Efe Gündoğdu saha@atesbocegi.org.tr

Saha Sorumlusu Samet Akbudak saha@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Proje Sorumlusu Melih Kurtgün proje@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İletişim Sorumlusu Bengisu Gölpunar iletisim@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İletişim Sorumlusu Hülya Demirler iletisim@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Isparta Temsilcisi Mehmet Bulbul isparta@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Eskişehir Temsilcisi Elif Aydoğdu eskisehir@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Afyon Temsilcisi Nazife KANTAR afyon@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Uşak Temsilcisi Hurihan Çimen usak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Samsun Temsilcisi Alperen Arslan samsun@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Elazığ Temsilcisi Fatih Aydın elazig@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Denizli Temsilcisi Aleyna Varol denizli@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Edirne Temsilcisi Aleyna Ardalı edirne@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Manisa Temsilcisi Simge Yazıcı manisa@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İzmir Demokrasi Üniversitesi Ezgi Durmaz izmir@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Zonguldak Temsilcisi Gizem TOKMAK zonguldak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Ege Üniversitesi İrem Nur Avcı izmir@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İstanbul Temsilcisi Ceyda Çelik istanbul@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İstanbul Temsilcisi Selen Konaklılar istanbul@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Burdur Temsilcisi Melih Şanlı burdur@atesbocegi.org.tr

Bağış YapınX