Başkan Ömürcan IŞIK merhaba@atesbocegi.org.tr

Dernek Başkan Yardımcısı / Proje Sorumlusu Emirhan BORA proje@atesbocegi.org.tr

Dernek Başkan Yardımcısı / Saha Sorumlusu Aleyna Varol saha@atesbocegi.org.tr

Genel Sekreter Kaan PATLAR merhaba@atesbocegi.org.tr

Dernek Saymanı Ali Can PAR merhaba@atesbocegi.org.tr

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep YILMAZ merhaba@atesbocegi.org.tr

Yönetim Kurulu Üyesi / Dijital İletişim Sorumlusu Yasin Safa ÖZYALVAÇ basin@atesbocegi.org.tr

Yönetim Kurulu Üyesi / Dijital İletişim Sorumlusu Burcu Aydın basin@atesbocegi.org.tr

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi / Saha Sorumlusu Songül AKDAĞ saha@atesbocegi.org.tr

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Hasan CEYLAN merhaba@atesbocegi.org.tr

Saha Sorumlusu Ersel Efe Gündoğdu saha@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Saha Sorumlusu Hamit Aydın saha@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Kaynak Geliştirme Sorumlusu Eda Dalgar kaynak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Kaynak Geliştirme Sorumlusu Şerife Ural kaynak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Proje Sorumlusu Sultan Çoban proje@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Proje Sorumlusu Serenay Deveci proje@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Proje Sorumlusu Pelinsu Gölpunar proje@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Proje Sorumlusu İrem Uğur proje@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Proje Sorumlusu Emirhan Bozkurt proje@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İletişim Sorumlusu Bengisu Gölpunar iletisim@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İletişim Sorumlusu Oğuz Kurt iletisim@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İletişim Sorumlusu Aysel Ercan iletisim@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Dijital İletişim Sorumlusu Berna Eryılmaz basin@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Dijital İletişim Sorumlusu İlknur Karatepe basin@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Dijital İletişim Sorumlusu Eser Uygun basin@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İzmir Demokrasi Üniversitesi Temsilcisi Doğa Usluer izmir@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Eskişehir Teknik Üniversitesi Temsilcisi İnci Ergenç eskisehir@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Temsilcisi Gizem TOKMAK zonguldak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Temsilcisi Melih Şanlı burdur@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Diyarbakır Temsilcisi Cansu Akkaynak atesbocegidblise@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Temsilcisi Aslı Hilal Şenyürek mugla@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Manisa Celal Bayar Üniversitesi Temsilcisi Berna Çelik manisa@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Uşak Üniversitesi Temsilcisi Berna Özhan usak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İstanbul Medeniyet Üniversitesi Temsilcisi Başak Yıldırım atesbocegiimu@gmail.com

Ateş Böceği Malatya İnönü Üniversitesi Temsilcisi Necla Bakay atesbocegimalatya@gmail.com

Ateş Böceği Ankara Temsilcisi Ece Ceren Baru ankara@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Sivil Böcekler Ekip Lideri Büşra Arslan sivilbocek@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Edirne Temsilcisi Betül Dağdelen edirne@atesbocegi.org.tr

Bağış YapınX