Yükleniyor...

Başkan Ömürcan IŞIK merhaba@atesbocegi.org.tr

Başkan Yardımcısı Emirhan BORA proje@atesbocegi.org.tr

Genel Sekreter Zeynep YILMAZ merhaba@atesbocegi.org.tr

Dernek Saymanı Burak KESKİN organizasyon@atesbocegi.org.tr

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Songül AKDAĞ proje@atesbocegi.org.tr

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi İlker DEMİRELİ merhaba@atesbocegi.org.tr

Temsilcilik Koordinatörü Hasan CEYLAN temsilci@atesbocegi.org.tr

ARGE Koordinatörü Ali Can PAR arge@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Denizli Temsilcisi Kaan PATLAR denizli@atesbocegi.org.tr

Saha Koordinatörü Said Şarkaya saha@atesbocegi.org.tr

İletişim Koordinatörü Gamze KAPAN merhaba@atesbocegi.org.tr

Basın,Medya Koordinatörü Yasin Safa ÖZYALVAÇ basin@atesbocegi.org.tr

Eğitim Koordinatörü Nazlıcan GÜVENÇ Egitim@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Temsilci Koordinatörü / Zonguldak Temsilcisi Burak ÖZDEMİR zonguldak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Isparta Temsilcisi Cem EKER isparta@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Eskişehir Temsilcisi Yaren ÖZGÜR eskisehir@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Afyon Temsilcisi Tugay KİRAZ afyon@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Uşak Temsilcisi Furkan Uğur ŞENGİL usak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Burdur Temsilcisi Emine AKDAĞ burdur@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Sivas Temsilcisi Sıla Akyol sivas@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Samsun Temsilcisi Pelin Kenanoğlu samsun@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Elazığ Temsilcisi Fatih Aydın elazig@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Antalya Temsilcisi İpeksu DEMİRSOY merhaba@atesbocegi.org.tr