Başkan Ömürcan IŞIK merhaba@atesbocegi.org.tr

Başkan Yardımcısı Emirhan BORA proje@atesbocegi.org.tr

Genel Sekreter Kaan PATLAR merhaba@atesbocegi.org.tr

Dernek Saymanı Ali Can PAR merhaba@atesbocegi.org.tr

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep YILMAZ merhaba@atesbocegi.org.tr

Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Safa ÖZYALVAÇ basin@atesbocegi.org.tr

Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Aydın basin@atesbocegi.org.tr

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Songül AKDAĞ proje@atesbocegi.org.tr

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Hasan CEYLAN merhaba@atesbocegi.org.tr

Saha Sorumlusu Said Şarkaya saha@atesbocegi.org.tr

Saha Sorumlusu Aleyna Varol saha@atesbocegi.org.tr

Saha Sorumlusu Ersel Efe Gündoğdu saha@atesbocegi.org.tr

Saha Sorumlusu Samet Akbudak saha@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Proje Sorumlusu Melih Kurtgün proje@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İletişim Sorumlusu Bengisu Gölpunar iletisim@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Eskişehir Temsilcisi Pelinsu Gölpunar eskisehir@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Uşak Temsilcisi Hurihan Çimen usak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Edirne Temsilcisi Aleyna Ardalı edirne@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İzmir Demokrasi Üniversitesi Ezgi Durmaz izmir@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Zonguldak Temsilcisi Gizem TOKMAK zonguldak@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İstanbul Temsilcisi Fatma Betül Yıldırım istanbul@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Burdur Temsilcisi Melih Şanlı burdur@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Bilecik Temsilcisi Eda Karabacak

Ateş Böceği Bursa Temsilcisi Rabia Özbunar bursa@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği Bolu Temsilcisi Ömer Akdağ

Ateş Böceği Diyarbakır Temsilcisi Cansu Akkaynak atesbocegidblise@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İzmir Temsilcisi Eser Uygun izmir@atesbocegi.org.tr

Ateş Böceği İzmir Temsilcisi Aysel Ercan izmir@atesbocegi.org.tr

Bağış YapınX