Merhaba Ben Eser Uygun ve Bu Benim Hikayem!

12 Aralık 2020

170

Hiç bitmesini istemediğiniz ve her sayfasında yeni bir şeyler öğrendiğiniz, eğlendiğiniz bir hikaye düşünün. İşte Ateş Böceği’nin hikayesi tam da böyle. Ben de bu hikayenin içindeki kahramanlardan biri olarak sesleneceğim bugün sizlere ve elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım hikayemizi.

      Hikayemiz Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde kalpleri iyilikle dolu kişilerle başlamış. İlk başta çok azmış sayıları ama bu hikayenin şehirden şehre yayılacağını, yayıldığı her yere iyilikler saçacaklarını biliyorlarmış ve bu ekip, bu güzel inançları ve enerjileriyle her zaman birlik olmuşlar her fırsatta sevgilerini paylaşmışlar. Tam da bu yüzden ‘’Ateş Böceği’’ demişler kendilerine. Ateş Böcekleri gibi birlik içinde karanlıklara ışık saçmak için.

      Tek bir ilde başlayan bu hikaye bugün 15 farklı şehirde devam etmekte. Her gün ışıklarını daha da arttırarak; gittikleri her yeri aydınlatarak.

         Ben bu hikayeye dahil olalı daha bir buçuk yıl oldu ama hiçbir yerde öğrenemeyeceğim bilgiler öğrendim bu hikayeden. Birbirimizle yüz yüze bile gelemeden sevgimizi hissettirebileceğimizi, sevginin paylaştıkça güzel olduğunu, şartlar ne olursa olsun muhakkak yapacak bir şeylerimizin olduğunu, bir çocuğun gülüşlerinde, hayvanların o duygu dolu bakışlarında neler saklandığını …

      Hala bir sürü şey öğrenmeye devam ediyorum ve bu hikaye sürdüğü sürece de daha öğreneceğim bir sürü şey olacak.

Dilerim bu güzel hikaye hiçbir zaman bitmez.                                               

   


Diğer Hikayelerimiz
Bağış YapınX